Domek BusyKids biały pastel - edycja limitowana

Edukacyjne drewniane domki BusyKids trafiły już do około 40 krajów, a ponieważ lubimy ciągle tworzyć coś nowego, we współpracy z naszymi przyjaciółmi z ElisDesign przygotowaliśmy limitowaną edycję - biały domek z elementami w pastelowych kolorach. Nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Towar w magazynie
Kod: BKDBP
Marka: BusyKids
790 zł
Kategoria: Domki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg

Dla kogo przeznczony jest taki domek?

Dla wszystkich dzieci od 1 do około 6 roku życia. Maluchy zrobią sobie świetną kryjówkę, zerówkowicze poćwiczą motorykę małą na okienkach lub labiryncie ruchowym, a przedszkolaki poznają zegar na budziku lub w końcu przyjrzą się sznurówkom w sznurowanym bucie.

Dlaczego nie grozi nuda?

To, co czyni ten domek wyjątkowym, to fakt, że zawiera on wiele ruchomych elementów (szczegółowy opis znajduje się w programie prezentacji domku), a także stanowi wspaniałą kryjówkę. I nie tylko dla dzieci, ale również służy jako garaż dla samochodów lub jako domek dla lalek.

Czego nauczą się dzieci?

Jest to interaktywna zabawka, która oferuje około 30 różnych aktywności, które skupiają się na zręczności, kreatywności, poznaniu sensorycznym i logicznym myśleniu. Wśród sześciu tablic aktywności znajdują się: licznik z kształtami, światło dotykowe, budzik, labirynt motoryczny, czarna tablica kredowa i układanka. Naszym celem było nie tylko zapewnienie dzieciom rozrywki, ale także przygotowanie ich do samodzielności w sposób przyjazny i naturalny, dlatego w domku są klamerki, suwaki, guziki i sznurowany but.  

 

Domek będzie "rósł" razem z dzieckiem przez kilka lat i dlatego jest naprawdę dobrą inwestycją. Zastępuje wiele zabawek. Rodzice docenią fakt, że ze względu na jego wielkość może się nim bawić kilkoro dzieci, a niektóre czynności można obsługiwać od wewnątrz. Nie powinni martwić się rodzice, którzy mieszkają w małym mieszkaniu - domek można rozłożyć na pojedyncze tablice aktywności, co sprawia, że zajmuje on minimalną ilość miejsca. A dzięki swojej konstrukcji można go zabrać na przykład na wakacje do dziadków.  

Parametry techniczne:

Wymiary: 60×40×40 cm

Waga: 7 kg


Domek do zabawy BusyKids jest wykonany z wysokiej jakości sklejki brzozowej, płyty są cięte laserowo, dzięki czemu wszystkie krawędzie są gładkie. Stosowane lakiery wytwarzane są na bazie wody i dlatego są bezpieczne dla małych dzieci. W konstrukcji nie występują śruby, wszystkie elementy są nitowane. Zdajemy sobie sprawę, że tworzymy dla najcenniejszych istot w życiu, dlatego wszystkie nasze zabawki przechodzą szereg kontroli.

 

Produkt jest atestowany dla dzieci od 1 roku życia.