Domek BusyKids biały

Można również kupić drewniany domek inspirowany metodą Montessori w kolorze białym. Kolorowe elementy do zabawy pięknie się wyróżniają.

Dla kogo?

Dzięki dużej różnorodności elementów do zabawy, przyciągnie zarówno chłopców jak i dziewczynki od 1 roku do około 6 lat. Z łatwością domkiem może bawić się większa liczba dzieci, dlatego może być doskonałym wspólnym prezentem na święta dla większych rodzin.

Do czego służy?

Labirynty kształtowe, wciskana układanka, but ze sznurowadłami, łańcuszek, tablica kredowa (kreda w zestawie), lampka dotykowa, gniazdko,... Cóż, gdybyśmy mieli wymienić je wszystkie, byłaby to całkiem długa lista. Ale jasne jest, że nie chcesz kupić kota w worku, więc stworzyliśmy szczegółową prezentację domku. Spójrzcie i przekonajcie się sami, jak przemyślany jest ten domek.

Jakie umiejętności dziecko rozwinie?

Wiele czynności skupia się na ćwiczeniu paluszków, czyli na rozwoju drobnej motoryki, która jest zaniedbywana u dzisiejszych dzieci otoczonych tabletami i smartfonami. Podczas tych zajęć dziecko uczy się również cierpliwości i koncentracji. Domek pomaga również w rozwoju logicznego myślenia i zdolności twórczych, a dzięki swojemu kształtowi jest również świetnym kompanem do wymyślania różnych historii. Niech żyje dziecięca wyobraźnia.

Towar w magazynie
Kod: BKDB
Marka: BusyKids
890 zł
Kategoria: Domki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg

Składa się on z 6 tablic aktywności z około 30 zadaniami. Najmłodsze dzieci z pewnością będą się bawić przy kręcących się kółkach, migających światełkach lub układance do nauki kolorów i kształtów, natomiast starsze mogą nauczyć się wiązać sznurowadła, liczyć na tabliczkach z cyframi lub zapinać guziki. Podczas naszej szczegółowej prezentacji domku przekonasz się, że jest tu wiele do odkrycia.

 

Parametry techniczne:

Wymiary: 60 x 40 x 60 cm

Waga: 7 kg
Domek do zabawy BusyKids wykonany jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Wszystkie lakiery użyte do produkcji są na bazie wody, a więc bezpieczne dla małych dzieci. W konstrukcji nie występują śruby, wszystkie elementy są nitowane. Produkt atestowany dla dzieci od 1 roku życia.