Domek BusyKids natura w kolorze miętowym

Drewniany domek BusyKids inspirowany metodą Montessori jest teraz dostępny również w kolorze miętowym (edycja limitowana).

Drewniany domek inspirowany metodą Montessori to nowa propozycja, połączenie naturalnego drewna i koloru miętowego. Dzięki delikatnej pastelowej kolorystyce domek pięknie wkomponuje się w każde wnętrze.

Towar w magazynie
Kod: BKDNM
Marka: BusyKids
890 zł
Kategoria: Domki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg

Komu domek sprawi mnóstwo radości?

Spodoba się zarówno maluchom, jak i przedszkolakom, a dzięki temu, że dzieci tak dobrze się z nim bawią, również ich rodzice będą mogli cieszyć się chwilą spokoju. Domek posiada 6 tablic aktywności, dzięki czemu może się nim bawić więcej dzieci, dlatego świetnie nadaje się do przedszkoli, grup zajęciowych i sal zabaw. Zastępuje wiele zabawek, a dzięki starannemu wykonaniu będzie służył przez wiele lat i przez kolejne pokolenia.

Jakie możliwości zabawy oferuje?

Sami mamy dzieci, więc wiemy, że nasze szkraby zawsze chcą coś odkrywać. W drewnianym domku czeka na nich około 30 różnych atrakcji, od najprostszych, takich jak kręcenie zębatkami czy klikanie przełącznika, przez popularne otwieranie i zamykanie okien, po bardziej wymagające motorycznie czynności, jak zasuwanie suwaka czy wiązanie sznurowadeł w bucie. Krótko mówiąc, jak sami możecie się przekonać podczas prezentacji domku, jest to zabawka, która bawi, uczy i przygotowuje do praktycznego życia.

Czego nauczą się dzieci?

W zabawny sposób dzieci doskonalą motorykę małą, rozwijają kreatywność i logiczne myślenie, uczą się cierpliwości i koncentracji. Jest to również odpowiednie miejsce dla dziecięcej wyobraźni. Domek do zabawy to nie tylko kryjówka, z której można kontrolować niektóre czynności od wewnątrz, może to być również piekarnik do pieczenia, garaż dla samochodów lub domek dla lalek.

 

W porównaniu z innymi zabawkami domek ma ogromną przewagę w swoim stopniu złożoności, dzięki czemu będzie towarzyszem Twojego dziecka przez kilka lat. Mimo, że domek posiada atest dla dzieci od 12 miesięcy, spodoba się nawet maluchom (oczywiście wymagana jest opieka rodziców). Posłuży im jako podpora, gdy zaczną się wspinać, a następnie chodzić. Tworząc go, myśleliśmy o tym, że nawet rodzice, którzy mieszkają w małym mieszkaniu, mogą mieć domek do zabawy. Kiedy jest potrzebny, można go rozłożyć w kilka minut i używać tylko jednej tablicy aktywności.

 

Parametry techniczne:
Parametry techniczne:

Wymiary: 60×40×40 cm

Waga: 7 kg

Domek do zabawy BusyKids wykonany jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Wszystkie lakiery użyte do produkcji są wytwarzane na bazie wody, a więc bezpieczne dla małych dzieci. W konstrukcji nie ma żadnych śrub, wszystkie elementy są nitowane. Wiemy, że dzieci to małe istoty, dlatego z wielką starannością podchodzimy do procesu produkcji.

Produkt jest atestowany dla dzieci od 1 roku życia.