Domek BusyKids natura

Domek BusyKids natura

Uczy, bawi i przygotowuje do praktycznego życia. Drewniany domek dla dzieci BusyKids może to wszystko zrobić. Dzięki swojemu naturalnemu, drewnianemu wyglądowi, który jest najbardziej popularny wśród naszych klientów, ładnie komponuje się z każdym wnętrzem. I nie martw się, zmieści się nawet w małym mieszkaniu. Składa się z 6 aktywnych tablic.

Dla kogo?

Dla maluchów i przedszkolaków, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dzięki jego rozmiarom może się nim bawić więcej dzieci jednocześnie.

Do czego służy?

Pełni rolę super schowka, a dodatkowo znajduje się na nim około 30 elementów gry. Przyjrzyj się im bliżej. Dzięki swojej wielofunkcyjności, domek zastąpi wiele innych zabawek. A ponieważ jest wykonany naprawdę solidnie, przetrwa dla kolejnych pokoleń dzieci. W końcu oszczędzasz miejsce i pieniądze.

Czego nauczą się dzieci?

Rozwija zdolności motoryczne i logiczne myślenie. Uczy koncentracji i cierpliwości. Wspiera dziecięcą wyobraźnię. Domek jak pokój dla lalek czy garaż samochodowy? Oczywiście. Ale także np. piekarnik czy odpowiednie miejsce do schowania się z nocnikiem. Dzieci wymyślają to wszystko podczas testowania domku.

Towar w magazynie
Kod: BKDN
Marka: BusyKids
890 zł
Kategoria: Domki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg

Składa się on z 6 tablic aktywności z około 30 zadaniami. Najmłodsze dzieci z pewnością będą się bawić przy kręcących się kółkach, migających światełkach lub układance do nauki kolorów i kształtów, natomiast starsze mogą nauczyć się wiązać sznurowadła, liczyć na tabliczkach z cyframi lub zapinać guziki. Podczas naszej szczegółowej prezentacji domku przekonasz się, że jest tu wiele do odkrycia.

Parametry techniczne:

Wymiary: 60 x 40 x 60 cm

Waga: 7 kg
Domek do zabawy BusyKids wykonany jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Wszystkie lakiery użyte do produkcji są na bazie wody, a więc bezpieczne dla małych dzieci. W konstrukcji nie występują śruby, wszystkie elementy są nitowane. Produkt atestowany dla dzieci od 1 roku życia.